Mbyllet bashkëpunimi me qendërmbrojtësin Jan Krivak!

No image

KF Shkëndija njofton për përfundimin e kontratës së qendërmbrojtësit sllovak Jan Krivak. Përfundimi i kontratës së 28-vjeçarit Krivak zyrtarizon mbylljen e marrëveshjes me kuqezinjtë.

Jan Krivak skuadrës kuqezi iu bashkëngjit në janar të vitit 2020. Me fanellën e Shkëndijës mbrojtësi Krivak pati gjithsej 53 paraqitje dhe realizoi 5 gola.KF Shkëndija falënderon Jan Krivakun për kontributin e dhënë në fanellën kuqezi dhe i dëshirojmë shumë fat dhe suksese në karrierën e tij futbollistike!

SHPËRNDAJE

TË NGJASHME