blog-grid

Kuqezinjtë sjellin tjetër goleadë në Shkup, du...

blog-grid

Kuqezinjtë kanë zhvilluar testin e parë prej fi...

blog-grid

Hebaj dhe Ibraimi kanë shënuar golat për fitore...

blog-grid

Ibraimi dhe Elezi shënuan golat për kuqezinjtë ...

blog-grid

Kuqezinjtë dalin me fitore 3:2 përballë CSKA 19...

blog-grid

Shkëndija mundet 0:1 nga Mura e Sllovenisë në n...

blog-grid

Kuqezinjtë eliminohen nga eliminatoret e UEFA Cha...

blog-grid

Shkëndija mundet 2:0 në transfertën kundër Rig...

blog-grid

Kuqezinjtë e nisin me barazim pa gola edicionin e...