LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Shkëndija do të zhvillojë katër takime kontrol...

blog-grid

Bejtullai, Totre, Nuhi dhe Abdulla kanë shpërnda...

blog-grid

Të dielën në Dubai u zhvillua edicioni i rradh...

blog-grid

Drejtuesit e KF Shkëndija kanë ndërperë bashk...

blog-grid

Shkëndija më 10 janar do të ketë grumbullimin ...

blog-grid

Shkëndija të enjten përballet me Shkupin në K...

blog-grid

Horizont Turnova është rivali i Shkëndijës në...

blog-grid

Në ndeshjen kontrolluese të përfaqësues së Ma...

blog-grid

Pasi eliminuan Vardarin nga Kupa e Maqedonisë, fu...

blog-grid

I lënduar në takimin e parë çerekfinal të Kup...

blog-grid

Shkëndija udhëton drejt Shkupit për të materia...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ kërkojnë të bartin në kampio...

blog-grid

Skuadra B e Shkëndijës i ka përfunduar në gjys...

blog-grid

Sot në orën 12:00 Shkëndija përballet me Otran...