LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

I lënduar në takimin e parë çerekfinal të Kup...

blog-grid

Shkëndija udhëton drejt Shkupit për të materia...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ kërkojnë të bartin në kampio...

blog-grid

Skuadra B e Shkëndijës i ka përfunduar në gjys...

blog-grid

Sot në orën 12:00 Shkëndija përballet me Otran...

blog-grid

Shkëndija përballet të enjten me Vardarin në �...

blog-grid

Kapiteni Ferhan Hasani ka folur para takimit me Va...

blog-grid

Komisioni për Siguri pranë FFM-së me rekomandim...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ të hënën përballen me Renov�...

blog-grid

Shkëndija do luajë të hënën me Renovën në K...

blog-grid

Termini i ri i takimit Renova-Shkëndija do të me...

blog-grid

Të dielën Shkëndija do të jetë mysafire e Ren...

blog-grid

Meriton Korenica ka shënuar golin e vetëm të ta...

blog-grid

Radeski shënoi golin e dytë në barazimin 2:2 me...

blog-grid

Kirovski, Asani, Korenica dhe Zejnullai kanë shë...