Komunikatë zyrtare

No image

Me ndërprerjen e sezonit garues 2019/2020, Shkëndija nis planet për sezonin e ardhshëm. Katër lojtarë largohen nga Shkëndija. Fazli, Dallku, Radeski dhe Çeshmexhiev nuk janë më kuqezi.

KF Shkëndija konfirmon ndërprerjen e bashkëpunimit me katër futbollistë. Me marrëveshje të dyanshme ndahen rrugët me sulmuesin Samir Fazli, anësorin Marjan Radeski dhe mbrojtësit Ardin Dallku dhe Kostandin Çeshmexhiev.

KF Shkëndija falënderon futbollistët e lartëpërmendur për kontributin e dhënë me fanellën kuqezi, duke ju uruar gjithë të mirat për të ardhmen.

Share Now

Related Post