Komunikatë: Ndërpritet me konsesus bashkëpunimi me Vagner Gonçalves

No image

Sulmuesi anësorë 26 vjeçar dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim marrëveshjen mes tyre.

KF Shkëndija njofton përfundimin e bashkëpunimit me lojtarin Vagner Gonçalves. Klubi ka arritur një marrëveshje me futbollistin Vagner Gonçalves për ta ndërprerë me konsensus kontratën dhe bashkëpunimin mes palëve.

KF Shkëndija e falënderon Vagner Gonçalvesin për kontributin e dhënë për ngjyrat kuqezi dhe i uron suksese në vazhdim të karrierës!


Tags

SHPËRNDAJE