blog-grid

Shkëndija të dielën zhvillon transfertën e tre...

blog-grid

Deklarata | Osmani: Dominuam por nuk krijuam si n...

blog-grid

Sulmuesi anësorë 26 vjeçar dhe klubi kanë vend...

blog-grid

Kuqezinjtë rikthen të luajnë në Tetovë pas ga...

blog-grid

Akademia Pandev të dielën është mysafire e Shk...

blog-grid

Shkëndija barazon 1:1 për të dytën javë me rr...

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën në Çair kërkojnë re...

blog-grid

Të mërkurën në Shkup zhvillojmë ndoshta ndesh...

blog-grid

Futbolli në fakt është garë, por brenda punës...