Shkëndija App tashmë është këtu !

Tanimë kuqezinjtë mund t’i keni edhe më afër jush me aplikacionin zyrtar KF Shkëndija App, tashmë në dispozicion për pajisjet iOS, nërsa së shpejti edhe në Android

Merrni në kohë të gjitha informacionet që publikohen në kanalet zyrtare të klubit, duke përfshirë paralajmërimet në kohë reale të ndryshimit të rezultatit gjatë ndeshjeve, lajmet e fundit, intervistat, pamje filmike nga stërvitjet e ndeshjet, ndodhi interente brenda skuadrës, paralajmërimet e asaj që pason dhe gjithë informacionet në lidhje me KF Shkëndija.

Në Shkëndija App do të gjeni:

– Njoftim Live në kohë reale me ndryshimin e rezultatit në ndeshjet tona
– Ndeshjet më të rëndësishme
– Galeritë me fotografi nga çdo lojë
– Highlights me momentet më interesante nga çdo ndeshje
– Lajmet, tabelat dhe ndeshjet e fundit
– Njoftime e lajme, rezultatet në pauzë dhe në fund të ndeshjeve
– Intervista ekskluzive me trajnerin dhe lojtarët

Share Now

Related Post