Ndërpritet bashkëpunimi me Bllagoja Todorovskin

No image

Bazhe Todorovski nuk është më futbollisti Shkëndijës. Drejtuesit e klubit dhe mbrojtësi i djathtë me marrëveshje të dyanshme kanë ndërprerë para kohe bashkëpunimin dhe lojtari largohet si klient i lirë para skadimit të kontratës.

34 vjeçari ishte pjesë e Shkëndijës prej janarit të vitit 2015 dhe në pesë sezone me kuqezinjtë fitoi dy tituj kampion dhe 2 trofe të Kupës.

KF Shkëndija falemenderon Bllagoja Todorovskin për kontributin e dhënë gjatë periudhës që veshi  fanellën kuqezi, duke i uruar gjitha të mirat në të ardhmen.