blog-grid

Kuqezinjtë dalin të mundur edhe në xhiron e dytë të LPFMV, pasi Sileksit në Kratovë i mjaftoi një gol për të koleksionuar tre pikë. • Shkëndi...

blog-grid

Me golat e Felipes, Imerit, B. Ibraimit dhe Beqirit fitojmë 4:1 Gostivarin për kalim në 1/8 e finales së Kupës. • Shkëndija fiton 4:1 transfertën ...

blog-grid

Xhiroja e tretë në LPFMV sjell barazim 1:1 për Shkëndijën që dështon të fitojë përballë Makedonija Gj. P.. miqtë avansuan të parët, ndërsa b...

blog-grid

Shkëndija mundet 1:0 në transfertën e xhiros së katërt të LPFMV-së nga Boreci në Veles. • Mundemi 1:0 në transfertën me Borecin në Veles • S...

blog-grid

Kuqezinjtë dominojnë dhe fitojnë bindshën 3:0 Rabotniçkin në xhiron e 5-të. Junior, Alimi dhe Totre shënojnë golat për triumfin e parë sezonal. ...