blog-grid

Shkëndija zhvillon vetëm 37 minuta lojë të ndeshjes kontrolluese me Grasshopperin e Zvicrës. Të reshurat e dendura të shiut bënë që loja të ndë...

blog-grid

Shkëndija fiton 2:0 testin me Orenburgun e Rusisë. Emini dhe Imeri shënojnë golat për kuqezinjtë, ndërsa debutojnë përforcimet e janarit, Ibraimi ...

blog-grid

Kuqezinjtë luajnë baraz 2:2 përballë St. Poltenit të Austrisë në testin e tretë në Turqi. Super gol debutues i Agim Ibraimit dhe realizimi i Nafiu...

blog-grid

Shkëndija mbyll fazën përgatitore në Antalia me barazim 2:2 në testin e fundit me Zeljezniçarin e Bosnjë e Hercegovinës. Negativës 2:0 nga pjesa e...

blog-grid

Shkëndija ka nisur me fitore 1:0 gjysmëstinorin pranveror. Një gol i Omar Imerit mjafton për tre pikë përballë Vardarit. Debutojnë me kuqezinjtë A...

blog-grid

Shkëndija ndalet me barazim 1:1 nga Makedonija Gj.P. në xhiron e 20-të në LPFM, por ruan distancën prej 8 pikëve para vendit të dytë që tashmë mb...

blog-grid

Shkëndija kthehet në rrugën e fitores pasi mundi me shifrat bindëse 3:0 Bellasicën në duelin e xhiros së 21 në LPFM, ndërsa Agim Ibraimi gjen goli...

blog-grid

Kuqezinjtë munden në duelin e xhiros së 22-të në LPFM pasi transferta me Shkupin përfundoi me shifrat 1:0. Në një ndeshje jo aq kualitative në nj...

blog-grid

Kuqezinjtë koleksionojnë fitoren e 15-të sezonale pasi mundën 1:0 Rabotniçkin në duelin e xhiros së 23-të në LPFM. Goli i dytë sezonal i Stenio J...

blog-grid

Kuqezinjtë vazhdojnë në LPFM aty ku u ndalën para pauzës kampionale. Xhiroja e 24-t ka sjellë fitore 3:0 në transfertën me Sileksin në Kratovë, d...