blog-grid

Shkëndija zhvillon vetëm 37 minuta lojë të ndeshjes kontrolluese me Grasshopperin e Zvicrës. Të reshurat e dendura të shiut bënë që loja të ndë...

blog-grid

Shkëndija fiton 2:0 testin me Orenburgun e Rusisë. Emini dhe Imeri shënojnë golat për kuqezinjtë, ndërsa debutojnë përforcimet e janarit, Ibraimi ...

blog-grid

Kuqezinjtë luajnë baraz 2:2 përballë St. Poltenit të Austrisë në testin e tretë në Turqi. Super gol debutues i Agim Ibraimit dhe realizimi i Nafiu...

blog-grid

Shkëndija mbyll fazën përgatitore në Antalia me barazim 2:2 në testin e fundit me Zeljezniçarin e Bosnjë e Hercegovinës. Negativës 2:0 nga pjesa e...