blog-grid

Shkëndija ka mundur Bregallincën me rezultat 3:0 në një takim ku shkëlqen Juffo me dy gola të bukur. Pas më shumë se 6 muaj rikthehet Hasani dhe as...

blog-grid

‘Kuqezinjtë’ kanë mundur 3:0 Sileksin në Gostivar, duke mbyllur sezonin si vendas me tre pikë dhe festë me tifozerinë e zjartë ‘Ballistët’....

blog-grid

Shkëndija ka mbyllur sezonin me fitore 1:3, duke mundur Shkupin me përmbysje në pjesnë e dytë. Besart Ibraimi mbyll sezonin si golashënuesi më i mir...