LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën përballen me Belasicë...

blog-grid

Shkëndija koleksionin fitoren e rradhës pasi dol...

blog-grid

Xhiroja e 11-të në Ligën e Parë të dielën ng...

blog-grid

Shkëndija ka menaxhuar të fitojë tre pikë në ...

blog-grid

Pas pauzës dy javore, Shkëndija kthehet në aksi...

blog-grid

Kuqezinjtë vazhdojnë punën të kompletuar, me p...

blog-grid

Futbollistët e Shkëndijës ndoshta nuk kanë nde...

blog-grid

Qatip Osmani ka pranuar se performansa e Shkëndij...

blog-grid

Mbrojtësi i majtë i Shkëndijës flet me optimiz...

blog-grid

Shkëndija do të përballet dy herë me Pobedën ...

blog-grid

Kuqezinjtë të shtunën përballë Renovës kërk...

blog-grid

Kuqezinjtë Musliu dhe Bejtullai do të jenë pjes...

blog-grid

Shkëndija avansoi në çerekfinale të Kupës pas...

blog-grid

Kuqezinjtë me epërsi 2:0 nga ndeshja e parë t...

blog-grid

Sulmuesi anësorë i Shkëndijës merr ftesë për...