LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Dëmtimi në transfertën me Akademia Pandevin ka ...

blog-grid

Shkëndija me avantazhin e 12-të pikëve shkon n...

blog-grid

Pesë fitore të njëpasnjëshme në kampionat kan...

blog-grid

Shefi i stafit teknik i KF Shkëndija nuk ka fsheh...

blog-grid

Xhiroja e 27-të në LPFM sjell duelin lokal ndër...

blog-grid

Kuqezinjtë kundër Renovës në dyshim kanë akti...

blog-grid

Shkëndija vazhdon serinë pozitive dhe del me tre...

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën në Strumicë përballe...

blog-grid

Katër ditë, dy ndeshje, 180 minuta lojë dhe 8 g...

blog-grid

Rikthehen emocionet e fundjavës në LPFM me Shkë...

blog-grid

Shkëndija vazhdon hapërimin drejt mbrojtjes së ...

blog-grid

Kuqezinjtë rikthehen në aksion të enjten kur ta...

blog-grid

Shkëndija dhe Vëllaznimi i Gjakovës janë ndar...

blog-grid

Mbrojtësit Visar Musliu dhe Egzon Bejtullai do t...

blog-grid

Kuqezinjtë kanë menaxhuar si duhet përballjen e...