LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

• Trajneri dhe kapiteni optimist për ndeshjen e...

blog-grid

Kuqezinjtë tashmë punojnë në drejtim të ndesh...

blog-grid

Shkëndija të martën në Shkup luan takimin e kt...

blog-grid

• “Patjetër se jam i kënaqur me fitoren ...

blog-grid

Shkëndija ‘njoftohet’ me terrenin e &...

blog-grid

Kuqezinjtë kanë shprehur respekt dhe maturi për...

blog-grid

Shkëndija tashmë është akomoduar në Talin të...

blog-grid

“E dij se Shkëndija është skuadër shumë e m...

blog-grid

Fantazisti brazilian vjen për të përforcuar pje...

blog-grid

KF Shkëndija konfirmon ndërprerjen e bashkëpuni...

blog-grid

Pas dy ditëve të lira pas kthimit të skuadrës ...

blog-grid

Shkëndija do të testojë formën përballë ekip...

blog-grid

Mexhit Neziri bashkohet me skuadrën në përgatit...

blog-grid

Tekniku kuqezi Qatip Osmani vlerëson se nga qasja...

blog-grid

Kuqezinjtë do të përballen me kampionin e Eston...