LAJME EKIPI I PARË

blog-grid

Nën emocionet e triumfit në Kupën e Maqedonisë...

blog-grid

Skuadra ‘kuqezi’ me optimizëm të shp...

blog-grid

Shkëndija duket e determinuar për fitore të re ...

blog-grid

Pas gjashtë muaj e gjysmë pauzë shkaku i lëndi...

blog-grid

Shkëndija synon të fitojë Vardarin në Shkup p...

blog-grid

Skuadra pretendon të rikthehet të fitojë, pas b...

blog-grid

Shkëndija është gati për sfidën me Vardarin n...

blog-grid

Epërsia 2:0 nga ndeshja e parë si mysafire Shkë...

blog-grid

Shkëndija rikthehet të luajë në stadiumin e qy...

blog-grid

Përfundon pushimi dy javor dhe rrikthehen garat n...

blog-grid

Sulmuesi i ri i Shkëndijës ka marrë ftesë për...

blog-grid

Shkëndija përballet të shtunën me Shkupin në ...

blog-grid

Mesfushori i Shkëndijës ka marrë ftesë për t...

blog-grid

Shkëndija të dielën përballet me Metalurgun n...

blog-grid

Ndeshja e ndërprerë ndërmjet Shkëndijës dhe M...