Habil Bexheti me emocione flet për sukseset e Shkëndijës

No image

Shkëndija bëhet gati për të mbyllur sezonin më të suksesshëm në historinë e klubit, ndërsa një prej rithemeluesit e kuqezinjëve në vitin 1992 dhe ish-president i Shkëndijës, Habil Bexheti me shumë emocione flet për nivelin që ka arritur skuadra.