COACH’S VIEW | Thomas Brdariç komenton ndeshjen me Vardarin

Humbja 3:1 me Vardarin ka lënë shije të hidhur për trajnerin Tomas Brdariç, i cili potencon se gabimet e pafalshme dhe disa vendime diskutabile të arbitrave ishin vendimtare për disfatën e pësuar.

Share Now

Related Post