blog-grid

Kuqezinjtë shpallen kampionë të dimrit me tre gjenerata në Super Ligën e Maqedonisë, ndërsa të katër gjeneratat janë kualifikuar në gjysmëfinal...

blog-grid

Skuadra U19 e Shkëndijës ka nisur mbarë gjysmësezonin pranveror, duke shënuar fitore 2:1 në transfertën me Akademia Pandevin në Strumicë. Ensar Lu...

blog-grid

Ekipi U18 i Shkëndijës nis 2018 me fitore të sigurtë 2:0 në takimin me Akademia Pandevin në Strumicë. Albin Ramadani dhe Elvir Ramiq realizuan për ...

blog-grid

Një gol i Albin Ramadanit nga pika e bardhë në minutën e 75-të i jep tre pikët e rradhës skuadrës U18 tëShkëndijës. Ekipi i Berat Imerit regji...

blog-grid

Shpresat kuqezi zgjerojnë diferencën në krye të renditjes, pasi në kuadër të xhiros së 16-të mundën 3:1 Shkupin. Rasimi, Ramadani dhe Gafur reali...

blog-grid

Ekipi U18 i Shkëndijës pëson disfatën e parë në pranevrë, pasi dorëzohet me shifrat 2:0 në transfertën me Pelisterin.   Pas tre fitoreve të nj...

blog-grid

Ekipi U18 i Shkëndijës pëson disfatën e parë në pranevrë, pasi dorëzohet me shifrat 2:0 në transfertën me Pelisterin.   Pas tre fitoreve të nj...

blog-grid

Shkëndija U19 kthehet me tre pikë nga Manastiri, pasi mundi Pelisterin me rezultat 0:2. Pas pjesës së parë pa gola, Ramadani dhe Gafuri në fraksionin...

blog-grid

Reagon shkëlqyeshëm skuadra U18 e Shkëndijës që disfatës nga Pelisteri i përgjigjet me fitore bindëse 4:0 përballë Pobedës. Shkëndija U18 shën...

blog-grid

Dy gola në fund të ndeshjes në harkun kohor prej katër minutave i kanë dhënë tre pikët e rradhës skuadrës U19 të Shkëndijës në duelin me Pobe...