blog-grid

Tre pikë nga ndeshja e prapambetur me Akademia Pandevin kanë nxjerë lidere të vetmuar skuadrën U 18 të Shkëndijës që shkëputet nga Makedonija Gj....

blog-grid

Pas barazimit të javës së shkuar me Milanon në Kumanovë, Shkëndija U 19 rrigjen fitoren duke mundur 2:0 Akademia Pandevin në takimin e prapambetur t...

blog-grid

Një gol i Shahinit në pjesën e dytë i dha fitore 2:1 Shkëndijës U18 përballë Makedonija Gj.P., me këta të fundit që u treguan skuadër e papërs...

blog-grid

Alban Rasimi me tre gola ka udhëhequr Shkëndijën U19 drejt fitores bindëse 5:1 përballë Makedonija Gj.P. në xhiron e 11-të të Super Ligës së jun...

blog-grid

Shkëndija U18 del e mundur në xhiron e 12-të në Super Ligën e Maqedonisë për kadetë, duke humbur transfertën me Vardarin. Kjo ishte humbja e dytë...

blog-grid

Juniorët e Shkëndijës në xhiron e 12-të kanë përjetuar humbjen e parë në sezonin aktual, mirëpo megjithatë vazhdojnë të kryesojnë renditjen t...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës nxjerin jashta garave të Kupës së Maqedonisë moshatarët e tyre të Vardarit. Barazimi 1:1 sot në Tetovë ishte i mjaftueshëm...

blog-grid

Pas juniorëve edhe kadetët e Shkëndijës fitojnë betejën e Kupës me Vardarin, duke eliminuar ekipin shkupjan në fazën çerekfinale. Pas fitores 2:1...

blog-grid

Shpresat kuqezi mundin 3:0 Rabotniçkin dhe koleksionojnë fitoren e 10-të sezonale në 13-të ndeshje të zhvilluara për pozitë të parë në renditje....

blog-grid

Kadetët e Shkëndijës shënojnë fitoren e rradhës dhe vazhdojnë të udhëheqin tabelën e klasifimit. Një gol i Atmir Bakija-s mjaftoi për tre pikë...