blog-grid

Shpresat kuqezi të martën luajnë ndeshjen e kthimit të raundit të parë të UEFA Youth League, format i Ligës së Kampionëve për të rinjë. Shkën...

blog-grid

Shpresat kuqezi të martën në Shkup përballen me FC Nitra në kërkim të përmbysjes së negativës 1:0 nga takimi i parë i luajtur muajin e kaluar n...

blog-grid

Shpresat kuqezi janë ndarë me barazim 1:1 me skuadrën sllovake Nitra, mirëpo shohin veten të eliminuar nga UEFA Youth League si pasojë e humbjes 1:0 ...

blog-grid

Shkëndija U 19 me barazim 1:1 me FC Nitra nga Sllovakia ka mbyllur pjesëmarrjen debutuese në UEFA Youth League, ku eliminohet me rezultat të përgjiths...

blog-grid

Një pjesë e parë e furishme i ka mjaftuar skuadrës U 18 të Shkëndijës për të fituar 0:3 Pobedën. Shahini, Ramadani dhe Gashi realizuan golat për...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës vazhdojnë ecurinë e shkëlqyeshme në Super Ligën e juniorëve, duke mundur 1:2 Pobedën e Prilepit në kuadër të xhiros së 9...

blog-grid

Dy gola të Albin Ramadani i kanë dhënë Shkëndijës U18 fitore 2:1 përballë Vardarit në takimin e parë të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë...

blog-grid

Shpresat kuqezi kanë luajtur baraz 3:3 në transfertën me Vardarin në Shkup, në ndeshjen e parë të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë. Ndeshja ...

blog-grid

Kuqezinjtë fitojnë minimalisht 1:0 transfertën me Milanon në Kumanovë dhe vazhdojnë të mbajnë pozitën e parë në renditje në Super Ligën e Kade...

blog-grid

Shpresat e Shkëndijës ndalen me barazim 1:1 nga moshatarët e tyre të Milanos në Kumanovë. Barazimi i dytë në 10-të xhiro mban kuqezinjtë lider me...