blog-grid

Një gol i Faton Abazit në start të ndeshjes u ka dhënë juniorëve të Shkëndijës fitoren minimale pëërballë Milanos së Kumanovës. Ligës së ju...

blog-grid

Agon Husejni i Shkëndijës do të jetë pjesë e përfaqësueses U 19 të Shqipërisë në turneun eliminator për kualifikim në Kampionatin Evropian pë...

blog-grid

Nga dy gola në të dyja pjesë u mjaftuan ‘kuqezinjëve’ për të fituar bindshëm dhe për të marrë tre pikë të vlefshme në këtë takim. Skuadr...

blog-grid

Besnik Shabani me katër gola të shënuar ndihmoi juniorët e Shkëndijës të fitojnë bindshëm ekipin e juniorëve të Euromilkut. Shpresat e Shkëndij...

blog-grid

Shkëndija avanson në gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë në kategori të pionerëve të rinjë, duke kaluar përmes Vardarit. Ndërkohë eliminohen...

Kadetët e Shkëndijës kanë mundur bindshëm 2:5 Shkupin në një takim që solli performansë të shkëlqyeshme dhe tre gola të kapitenit Arbin Zejnull...

Me tre gola të shënuar në pjesën e dytë, skuadra e juniorëve fitoi 2:4 Shkupin në kuadër të xhiros së 11-të të Super Ligës së Maqedonisë pë...

Shpend Asani dhe Agon Husejni kanë shënuar golat për ekipin B të Shkëndijës, që mbyll sezonin vjeshtor në pozitën e parë. Mbetet ndeshja e fundit...

Ekipi B i Shkëndijës ka mbyllur me triumf gjysmësezonin vjeshtor, në të cilin ka fituar më shumë pikë se çdo ekip tjetër dhe me meritë mbajnë p...

blog-grid

Shefit Shefiti ka shënuar golin e vetëm për Shkëndijën në barazimin 1:1 me Shkupin në ndeshjen e xhiros së 8-të të Ligës së Parë për ekipet B...