blog-grid

Mesfushori bashkohet me kuqezinjtë dhe firmos kon...

blog-grid

Mesfushori defanziv pas firmosjes së kontratës d...

blog-grid

Besart Ibraimi dhe Leard Sadriu shënuan golat në...

blog-grid

Mbrojtësi i majtë Antonio Paviç është futboll...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën do të luajnë ndeshjen e ...

blog-grid

Elita e futbollit vendor nis edicionin e ri 2020/2...

blog-grid

Shefi i stafit teknik i KF Shkëndija, ka folur p...

blog-grid

Sulmuesi anësorë vlerëson se kuqezinjtë së sh...