blog-grid

Futbollistët e Shkëndijës sonte kanë zhvilluar seancën stërvitore në “Stade Josy Barthel”, ku stafi teknik mbylli përgatitjet për sfid...

blog-grid

Shkëndija gjen akord për transferimin e Musliut. Mbrojtësi 24 vjeçar kalon në elitën e futbollit të Hungarisë, ku firmos me MOL Fehervar FC. Shkën...

blog-grid

Shkëndija do të përballet me Gostivarin në kuadër të 1/16 së finales së Kupës së Maqedonisë së Veriut, fazë me të cilën startojnë garat pë...

blog-grid

Të shtunën nis sezoni i ri garues në elitën e futbollit vendor dhe kuqezinjtë mbrojtjen e titullit e fillojnë me transfertën me Akademia Pandevin n...

blog-grid

• Përsëriten gabimet me realizimin e shanseve para portës kundërshtare • Realisht sot nuk ishim aq dominues ndaj rivalit • S’mjafton të kr...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën në Kratovë kundër Sileksit zhvillojnë ndeshjen e xhiros së dytë në LPFMV. Shkëndija sërish do të jetë udhëtuese në sta...

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën në Gostivar startojnë edicionin e ri në Kupën e vendit. Dueli me anëtarin e Ligës së Dytë nis në orën 17:00. Shkëndij...