blog-grid

Presidenti Visar Bexheti dhe udhëheqësit e shkollës së moshave të KF Shkëndija mbrëmë në ambientet e klubit kanë pritur trajnerë të Akademisë ...

blog-grid

Shkëndija të dielën do të pranojë trofeun për titullin e kampionit në elitën e futbollit vendor, ndërsa paralel me përgatitjet për festën e nj...

blog-grid

E diela është ditë feste për familjen e madhe kuqezi. Shkëndija dominon futbollin vendor dhe pas sfidës me Akademia Pandevin do të pranojë trofeun ...

blog-grid

Shkëndija të dielën pranoi trofeun për titullin e kampionit në sezonin aktual 2018/2019, ndërsa një ditë pas festës z. Lazim Destani me një letë...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën si ‘mysafirë’ të Renovës luajnë duelin e fundit në edicionin e sivjetshëm në LPFM gjatë të cilit mbrojtën tit...

blog-grid

Kuqezinjtë mbyllin sezonin garues 2018/2019 si kampionë të vendit dhe duke ditur se titulli i tretë në histori ishte siguruar prej kohë më parë, nd...

blog-grid

Pushim i merituar për kuqezinjtë që për të dytin sezon me rradhë dominojnë futbollin vendor dhe mbyllin kampanjën me titullin e kampionit. Kjo nën...

blog-grid

Trajneri Qatip Osmani ka realizuar grumbullimin e parë me futbollistët, duke shënuar zyrtarisht startin e përgatitjeve për pjesëmarrjen në eliminato...

blog-grid

Shkëndija dhe sulmuesi shkupjan Samir Fazli ndahen miqësisht, duke vlerësuar se në këtë moment rrugët marrin kahje të ndryshme. I ardhur në tabori...

blog-grid

Bazhe Todorovski nuk është më futbollisti Shkëndijës. Drejtuesit e klubit dhe mbrojtësi i djathtë me marrëveshje të dyanshme kanë ndërprerë par...