blog-grid

Shkëndija ka mbyllur garat në Kupën e Maqedonisë pasi humbja e sotme 2:0 në transfertën me Pobedën nënkuptonte eliminim. Shefi i stafit teknik Qati...

blog-grid

Pas përfundimit të ndeshjeve zyrtare për vitin 2018, futbollistët kuqezi kanë shkuar në pushim të merituar. Forma e shfaqur nga kuqezinjtë në muaj...

blog-grid

Futbollistët e Shkëndijës për të pestin vit me rradhë prej kur kompania Ecolog sponsorizon klubin, kanë vizituar fëmijët me nevoja të veçanta. K...

blog-grid

Dominimi në futbollin e Maqedonisë me ekipin e parë dhe gjeneratat e reja ka bërë që Shkëndija të jetë ‘kryefjala’ e mbrëmjes në cer...

blog-grid

Me rastin e dhënies së çmimeve nga FFM për më të mirët e vitit, ku Shkëndija ishte “kryefjala” e mbrëmjes me gjithsej gjashtë çmime ...

blog-grid

Viti më i suksesshëm në historinë e klubit mbyllet me numrin e dytë të revistës zyrtare të KF Shkëndija, në të cilën gjeni përmbajtje të pasu...

blog-grid

Futbollistët kuqezi kanë përfunduar pushimin dimëror pasi sot u shënua starti i përgatitjeve dimërore që do të zhvillohen në tre faza. Trajneri Q...

blog-grid

Portieri nga Strumica në një takim me presidentin e klubit, Visar Bexheti ka formalizuar marrëveshjen e re që do ta mbajë atë kuqezi të paktën deri...

blog-grid

Shkëndija dhe mbrojtësi shkupjan me marrëveshje të dyanshme kanë vendosur ndërprerjen e bashkëpunimit. Mevlan Adili nuk është më futbollist i Shk...

blog-grid

Futbollistët kuqezi kanë mbyllur javën e parë të përgatitjeve dimërore dhe stafi teknik gradualisht zmadhon intensitetin dhe ngarkesën në seancat ...

FACEBOOK