blog-grid

Triumfi i parë në start të gjysmëstinorit pranveror përveç tre pikëve ka nxjerë në pah paraqitjen e mirë të të rinjëve Totre e Zejnullai, si d...

blog-grid

Drejtori i Akademisë së Barcelonës për projekte në Evropë, Inaki Andreu ka qëndruar sot në zyrat e klubit, duke realizuar takim me anëtarë të k...

blog-grid

Shpresat “kuqezi” nën udhëheqje të Jeton Beqirit sonte kanë udhëtuar drejt Ohrit, ku 7 ditët e rradhës do të zhvillojnë fazën kryesor...

blog-grid

Ndeshja e xhiros së 20-të në LPFM ndërmjet Vardarit dhe Shkëndijës njejtë si në të kaluarën do të luhet pa praninë e tifozëve të skuadrës my...

blog-grid

Pas pushimit njëditor pas fitores me Sileksin, “kuqezinjtë” janë rikthyer në stërvitje për tu pergatitur për sfidën e rradhës të diel...

blog-grid

Shkëndija me atmosferë pozitive pret takimin e të dielës me Vardarin në Shkup. Futbollistët përgatiten me impenjim maksimal, ndërsa premtojnë maks...

blog-grid

“Kuqezinjtë” janë gati për sfidën e xhiros së 20-të me Vardarin në Shkup, ku kërkohet të imponohet loja që kërkon trajneri Brdariç ...

blog-grid

Të përgatitur maksimalisht në aspektin fizik dhe psikik, futbollistët e Shkëndijës nuk kanë nevojë për motiv shtesë para ndeshjes të së dielës...

blog-grid

Humbja 3:1 me Vardarin ka lënë shije të hidhur për trajnerin Tomas Brdariç, i cili potencon se gabimet e pafalshme dhe disa vendime diskutabile të ar...

blog-grid

Seleksionuesi i përfaqësueses U 19 të Maqedonisë, Vujadin Stanojkoviç ka dërguar ftesë për Arbin Zejnullain dhe Enis Fazllagiç për të qenë pjes...