blog-grid

Fantazisti brazilian vjen për të përforcuar pjesën ofenzive të skuadrës dhe firmos kontratë du vjeçare me kuqezinjtë. KF Shkëndija me kënaqësi ...

blog-grid

“E dij se Shkëndija është skuadër shumë e madhe dhe për këtë unë jam këtu. Do të jap më të mirën nga vetja për të realizuar objektivat dh...

blog-grid

Shkëndija tashmë është akomoduar në Talin të Estonisë ku të martën kundër Nomme Kalju zhvillojmë ndeshjen e parë të raundit të parë eliminat...

blog-grid

Kuqezinjtë kanë shprehur respekt dhe maturi për kampionin e Estonisë, Nomme Kalju, megjithëse trajneri Osmani dhe kapiteni Alimi potencojnë bindjen e...

blog-grid

Shkëndija ‘njoftohet’ me terrenin e “Kadrioru Staadion” në kryeqendrën estoneze ku të martën nga ora 19:00 (ora 18:00 CET) luh...

blog-grid

Pas paraqitjeve të dobëta të skuadrës gjatë kësaj vere, si në ndeshjet europiane ashtu dhe në ndeshjet e para të kampionatit të vendit, me komuni...