blog-grid

Sulmi i kuqezinjëve në vazhdim të sezonit do t...

blog-grid

Shkëndija të mërkurën kërkon kualifikim në ...

blog-grid

Shefi i stafit teknik i KF Shkëndija, Ernest Gjok...

blog-grid

Shkëndija përballë Rabotniçkit do të diskutoj...

blog-grid

Pasi eliminuan Vardarin nga Kupa, kuqezinjtë të ...

blog-grid

Pas fitores bindëse 4:0 ndaj Borecit, shefi i sta...

blog-grid

KF Shkëndija dhe futbollisti brazilian me marrëv...

blog-grid

Me seri pozitive prej dy fitore dhe një barazim p...

blog-grid

Tre pikët nga transferta me Rabotniçkin kanë r...

blog-grid

Mesfushori i talentuar ka firmosur kontratë të r...