blog-grid

• Startuam ashtu si donim, por dy gabime na kushtuan disfatë • Realizimi vazhdon të shfaqet problem në lojën tonë • Përkundër negativës, beso...

blog-grid

Kampionët sezonin e ri në elitën e futbollit vendor e nisin në transfertën me Akademia Pandevin në Strumicë, e caktuar për datën 11 gusht. Ndeshje...

blog-grid

Kuqezinjtë tashmë gjenden në Luksemburg ku të martën synojnë rezultat që mundëson kualifikim në raundin e tretë të UEFA Europa League. Shkëndij...

blog-grid

• Trajneri Osmani dhe Agim Ibraimi besojnë në përmbysje • Gabimet të anizuara dhe mos të përsëriten • Osmani: “Na duhet qetësi dhe real...

blog-grid

Futbollistët e Shkëndijës sonte kanë zhvilluar seancën stërvitore në “Stade Josy Barthel”, ku stafi teknik mbylli përgatitjet për sfid...

blog-grid

Shkëndija gjen akord për transferimin e Musliut. Mbrojtësi 24 vjeçar kalon në elitën e futbollit të Hungarisë, ku firmos me MOL Fehervar FC. Shkën...

blog-grid

Të shtunën nis sezoni i ri garues në elitën e futbollit vendor dhe kuqezinjtë mbrojtjen e titullit e fillojnë me transfertën me Akademia Pandevin n...

blog-grid

• Përsëriten gabimet me realizimin e shanseve para portës kundërshtare • Realisht sot nuk ishim aq dominues ndaj rivalit • S’mjafton të kr...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën në Kratovë kundër Sileksit zhvillojnë ndeshjen e xhiros së dytë në LPFMV. Shkëndija sërish do të jetë udhëtuese në sta...

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën në Gostivar startojnë edicionin e ri në Kupën e vendit. Dueli me anëtarin e Ligës së Dytë nis në orën 17:00. Shkëndij...