blog-grid

Të shtunën nis sezoni i ri garues në elitën e futbollit vendor dhe kuqezinjtë mbrojtjen e titullit e fillojnë me transfertën me Akademia Pandevin n...

blog-grid

• Përsëriten gabimet me realizimin e shanseve para portës kundërshtare • Realisht sot nuk ishim aq dominues ndaj rivalit • S’mjafton të kr...

blog-grid

Kuqezinjtë të dielën në Kratovë kundër Sileksit zhvillojnë ndeshjen e xhiros së dytë në LPFMV. Shkëndija sërish do të jetë udhëtuese në sta...

blog-grid

Kuqezinjtë të mërkurën në Gostivar startojnë edicionin e ri në Kupën e vendit. Dueli me anëtarin e Ligës së Dytë nis në orën 17:00. Shkëndij...

blog-grid

Kuqezinjtë rikthehen të luajnë në Tetovë pas 3 muajve, pasi të dielën në xhiron e 3-të të LPFMV-së presin Makedonija Gj.P.. Shkëndija është g...

blog-grid

Shkëndija do të përballet me Vardarin e Shkupit në 1/8 e finales së Kupës së Maqedonisë së Veriut. Shorti i hedhur sot në zyrat e Federatës së ...

blog-grid

Kuqezinjtë të shtunën përballen me Borecin në Veles në duelin e xhiros së katërt në Ligën e Parë të futbollit në Maqedoninë e Veriut. Shkënd...

blog-grid

KF Shkëndija njofton ndërprerjen e bashkëpunimit me stafin teknik. Grupi i punës që ka marrë përsipër menaxhimin e KF Shkëndija, duke analizuar rr...

blog-grid

Shkëndija U19 do të përballet me kampionin e Ukrainës, Dinamo Kiev në raundin e parë eliminator të UEFA Youth League. Kuqezinjtë për herë të dyt...

blog-grid

Kuqezinjtë me Erhan Selimin në pankinë të shtunën kërkojnë fitoren e parë në sezonin e ri kur në Tetovë nga ora 15:00 presin Rabotniçkin. Përf...