Alimi: ‘Me mbështetjen e publikut e fitojmë Vardarin’

No image
Skuadra ‘kuqezi’ ka lënë pas kualifikimin në çerekfinale të Kupës së Maqedonisë dhe tani më gjithë vëmendja është kthyer kah sfida e fundjavës me Vardarin në Tetovë.
1
Fitorja në këtë takim Shkëndijën e nxjer në vend të parë të renditjes dhe për këtë arsye mesfushori kumanovar Armend Alimi fton publikun në numër sa më të madh të jetë i pranishëm në tribuna.